Продава 2 - стаен, обл.Бургас, гр.Созопол ,


     

2 - стаен


Цена на имота:

91 222 EUR


обл.Бургас, гр.Созопол

Квадратура: 89 m2
Етаж: 2 етаж
Климатик Да
Тухла Да
Ново строителство Да
Интернет Да
Обзаведен Да
Окабеляване Да
СОТ Да
Лукс имот ДаWWW.IMOTCOMERS.COM